Zespół

Mariusz Bogucki
Absolwent Analityki Medycznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie  w zarządzaniu kapitałem ludzkim, uczestnik rynku kapitałowego i nieruchomościowego.
Zainteresowanie: podróże, filozofia.

Mariusz Bogucki

Magdalena Bryja
Przedsiębiorca i manager z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowana w liczne przedsięwzięcia z branży turystycznej oraz nieruchomości. Prywatnie miłośniczka psów, książek oraz Chorwacji.

Magdalena Bryja

Jadwiga Karolczak
Absolwentka studiów humanistycznych na kierunku filologia polska i  studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w administracji publicznej. Specjalista z doświadczeniem w działach promocji i komunikacji społecznej instytucji państwowych i samorządowych. W wolnym czasie chętnie podróżuje, pływa i jeździ na rolkach.

Jadwiga Karolczak

Wojciech Kosiński
Absolwent PWSBiA oraz studiów podyplomowych SGH i WSFiZ. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w instytucjach polskiego rynku finansowego, koordynując wspólną współpracę banków, domów maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych i ubezpieczycieli w obszarze sprzedażowym oraz produktowym. Prywatnie amator koszykówki.

Wojciech Kosiński

Klaudia Obidzińska
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowany doradca finansowy FPA. Posiada wieloletnie doświadczenie w Private Banking jednego z największych banków w Polsce oraz domu maklerskiego, zarządzając dużymi portfelami inwestycyjnymi Klientów. Prywatnie zapalona podróżniczka i miłośniczka zwierząt.

 

Klaudia Obidzińska

Certyfikowany doradca finansowy FPA