Oferta / Projekty


Apartamenty Sovlje

Sovlje

Sovlje to miejscowość znajdująca się na obrzeżach Tribunj, typowego dalmatyńskiego miasteczka z wąskimi uliczkami, kamiennymi domami i przepiękną mariną. Ta okolica słynie z najczystszej wody w Adriatyku. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy otoczonej domami jednorodzinnymi, zaledwie 200 m od morza.

Więcej

Kemping Sveti Križ

Arbanija, Čiovo

Zakończyliśmy budowę domów wakacyjnych klasy premium położone na wyspie Čiovo w Chorwacji, zaledwie 4 km od Trogiru i 7 km od lotniska w Splicie. Zakup związany jest z podpisaniem długoterminowej umowy najmu domu wakacyjnego z chorwackim touroperatorem z Grupy PCTI. Pierwsze jednostki zostaną oddane do użytku w sezonie 2019/2020. Cały segment zajmuje 50 m2 i może służyć jako dwie oddzielne jednostki (po 25 m2 każda) lub jako jeden apartament dla całej dużej rodziny po otwarciu łączącej obie jednostki ściany.

Więcej

Hotel Krka

Hotel Krka

Hotel Krka usytułowany jest w Szybeniku, historycznym mieście w środkowej Dalmacji. Jego wyjątkowe położenie nad samym morzem, tuż przy ujściu rzeki Krka do Morza Adriatyckiego i głównym deptaku miejskim zapewnia wysoki prestiż i komfort wszystkim odwiedzającym to miejsce gościom.

Więcej

Rovinj

Rovinj

Rovinj to miasto położone na zachodnim wybrzeżu Istrii. Nazywane jest jednym z najbardziej romantycznych miast w Europie, a ilość odwiedzających je turystów dorównuje Dubrownikowi, z którym od lat rywalizuje o miano najpiękniejszego i najczęściej odwiedzanego miasta Chorwacji.

Więcej

Wodospady Krka

Projekt kempingowo-restauracyjno-hotelowy

Projekt kempingowo-restauracyjno-hotelowy, usytułowany w jednym z najpiękniejszych miejsc w Chorwacji, tuż przy Parku Narodowym Krka.

Więcej

Pirovac

Pirovac

Miasteczko Pirovac to spełnienie marzeń o doskonałym urlopie, zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi – wszystkich, którzy poszukują spokoju oraz możliwości odpoczynku od gwaru miasta. Piękne, czyste plaże, wiele egzotycznej zieleni, szeroki wachlarz obiektów turystycznych oraz wiele miejsc, w których można rozsmakować się w kuchni chorwackiej i śródziemnomorskiej stanowią o wyjątkowości tego miejsca.

Więcej

Kupari

Kupari

Kupari jest osadą i letniskowym kurortem zlokalizowanych w pobliżu Dubrownika (10 km od centrum miasta).

Więcej